Apartman STEFFANIÚvod

Foto prohlídka

Ceník

Jazyk Penzion STEFFANI

Adresa:
Roman Šandera
ul. Lomená č.378
Křemže 382 03
okr. Český Krumlov

Telefon :
00420-380/741-510
Mobil :
0042-724-113-965
0042-724-110-520

E-mail :
steffani@wo.cz


Ubytování Apartmán Steffani popis :

Rodinný dům s dvěma nově zřízenými apartmány v jižních Čechách v obci Křemže, ve vzdálenosti 15 km od Českých Budějovic a 12 km od Českého Krumlova. Obec leží v Chráněné krajinné oblasti Blanský les, je velmi klidná a má překrásné okolí - lesy, rybníky, zřícenina hradu, nejstarší rozhledna v České republice na vrcholu Kleti. Vhodné pro pěší turistiku a cykloturistiku.

Apartmán č.1 se skládá z:

Vstupní chodba; prostorná místnost o rozloze 50 m2, kde se nachází kuchyňský kout s rohovou lavicí, stolem a dvěma židlemi, plně vybavenou kuchyňskou linkou, součástí je lednice, varná deska, digestoř, mikrovlnná trouba, varná konvice a nádobí pro 6 osob. V protilehlé části místnosti je obývací kout s velkou rohovou sedací soupravou (rozkládací) a příslušenstvím. Dále se v této místnosti nachází lůžková část pro 2 osoby; podkrovní místnost s dvěma lůžky; koupelna se sprchovým koutem a WC.

Apartmán č.2 se skládá z:

Vybavení apartmánu o rozloze 65 m2 pro 6 osob: předsíň, pokoj s kuchyňskou linkou , WC a koupelna se sprchovým koutem . Kuchyňská linka, varná deska , digestoř, lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice a nádobí pro 6 osoby, rohová lavice se 2 židlemi, televizní skříň s satelitním přístrojem.

Nabízené služby:

Parkování před penzionem.
Místnost pro úschovu kol.
Zahrada s možností posezení u krbu.
Koupání v bazénu.
Možnost rybolovu na soukromém rybníce.
Zpřístupnění bezdrátového Wi-Fi internetu.

Doporučujeme stravování v Radniční restaurace v centru Křemže.